سیستم هوشمند مانیتور کودک “بلوبل” یکی از جدیدترین گجت های پوشیدنی است که می تواند اطلاعات سلامتی نوزاد را به سرعت در اختیار والدین بگذارد. اطلاعاتی که برای والدین بسیار مفید خواهند بود.
752615 798 - با سیستم هوشمند «بلوبل» در هر شرایطی از سلامت نوزاد خود مطلع شوید
این دستگاه هوشمند توسط تیمی بریتانیایی طراحی شده است و از وسیله ای متصل به لباس کودک برای ارسال هشدار به والدین از طریق مچ بند و اپلیکیشن پوشیدنی استفاده می کند.

752616 873 - با سیستم هوشمند «بلوبل» در هر شرایطی از سلامت نوزاد خود مطلع شوید

پکیج بلوبل شامل محصولاتی مثل مانیتور کودک ، مچ بند پدر و مادر و برنامه است.این دستگاه ها به والدین اجازه می دهند تا از راه دور فعالیت و  شرایط کودک خود را رصد کنند. جالب است بدانید سه بنیانگذار این استارتاپ همگی متخصصان مراقبت های بهداشتی و پدرانی هستند که از سیستم هی مانیتورینگ فعلی کودک ناراضی بودند.

بلوبل در فهرست طراحی گجت های پوشیدنی ۲۰۱۹ جایزه برترین گجت سال را دریافت کرد. این سیستم مانیتور کودک هوشمند به لباس کودک متصل می شود و میزان تنفس ، دما ، موقعیت ، میزان خواب و فعالیت کودک را اندازه می گیرد.این اطلاعات سپس از طریق بند دستی و اپلیکیشن موبایل به صورت اطمینان بخش به والدین ارسال می شود.

752617 988 - با سیستم هوشمند «بلوبل» در هر شرایطی از سلامت نوزاد خود مطلع شوید

در شرایط خطرناک مچ بند بند والدین ارتعاش می دهد و هشدارهای بصری را برای نشان دادن هرگونه عمل مورد نیاز ارائه می دهد. این گجت پوشیدنی همچنین الگوهای خواب والدین را ردیابی می کند.این اطلاعات امکان ایجاد یک مرور کلی از رفتار را فراهم می کند که می تواند در ایجاد روال مداوم و سالم برای کودک و والدین مفید باشد.

این تنها سیستم پوشیدنی است که با بررسی داده های تفسیر و تفسیر مشترک ، دو موضوع مرتبط به کودک و والدین را کنترل می کند تا درک کند چگونه می توان بهزیستی خانواده را بهبود بخشید. این سیستم درواقع یک هاب هوشمند است که بخش از آن در اتاق کودک قرار دارد و بخش دیگر آن در اختیار والدین است.

752618 269 - با سیستم هوشمند «بلوبل» در هر شرایطی از سلامت نوزاد خود مطلع شوید

این مرکز کنترل بیسیم دارای نورپردازی شبانه و همچنین یک میکروفون و بلندگو است که به والدین امکان می دهد به صدای کودک خود گوش دهند یا با کودک خود صحبت کنند.

منبع:انتخاب